Вже двадцять років компанія «Супра ЛТД» працює на ринку автомобільних шин у місті Полтава. За цей час фірма випрацювала для полтавських водіїв найкращі варіанти заміни шин із оптимальним співвідношенням ціна/якість. Після приходу весни автолюбителі масово «перевзувають» свої автомобілі – змінюють зимову резину на літню. Звичайно, та частина водіїв, які не експериментують і не їздять цілий сезон на всесезонці.

Водію із Полтави зараз не потрібно шукати та обирати між фірмами, які можуть запропонувати заміну шин. Адже вже двадцять років надійно та якісно на ринку автомобільних шин працює компанія «Супра ЛТД». За цей час фірма заробила високий авторитет серед перевізників та автовласників міста. Ви ж напевно знаєте, що раз на п’ять років експлуатації шини потрібно не менше разу на рік перевіряти у спеціаліста.

У «Супрі» вам зможуть не лише надати консультацію із приводу необхідності заміни шин, але і допоможуть підібрати марку, яка підійде вам за ціною та якістю. У асортименті магазину представлені шини як вітчизняних , так і світових брендів – Bridgestone, Michelin, Pirelli, Nokian, Continental. Goodyear, Toyo, Kumho, Росава. І це далеко не повний перелік. Більшість шин завжди є у наявності, щось ексклюзивне можуть оперативно привезти на замовлення. У асортименті шини трьох типів – зимові, літні та всесезонні. Пропонує компанія не лише шини, але й автомобільні диски. Що за якості нинішніх українських доріг – також часто потрібний автомобілістам товар.

Щодо ціни, то «Супра» завжди дбає про своїх клієнтів і допомагає їм утриматись від надлишкових витрат. Якщо компанія пропонує шини, то це якісний товар за розумною ціною, яка буде найкращою у Полтаві. Щоб знайти найпривабливішу пропозицію, не потрібно об’їжджати усі автосервіси міста. Варто просто заїхати до «Супри».