1) ArtMotion Snow — як і вся Belshina, ця модель топ усіх бюджетних топів. Гума добре знайома багатьом українським автовласникам.

+ високі тягово-зчіпні властивості, надійна швидкісна витривалість, стійкість шини під час ожеледі

http://tyres.poltava.ua/index.php…

2) Premiorri ViaMaggiore Z+

Шини виготовляються українським брендом, який знає особливості наших авто, доріг і погоди. Міцна конструкція і надійна боковина, забезпечують максимальну стійкість.

+ ціна, гарне зчеплення зі зледенілою поверхнею дорожнього полотна навіть за низької температури, висока стійкість і тяга авто при пересуванні зимовою дорогою завдяки технології гумових зигзагоподібних "зчіпних шипів" в структурі протектора.

http://tyres.poltava.ua/index.php…

3) Orium Winter — дочірня фірма Michelin, його молодший і дешевший брат. Шини виготовляють у Сербії. Міцна та водночас комфортна боковина шини гарантує довгий строк служби.

+ контроль якості продукції з боку Michelin, передбачуване поводження машини на снігу і льоду, витривалість на високій швидкості.

Отож, шини в бюджетному ціновому сегменті — це жодних безкорисних наворотів, орієнтація на власників недорогих авто та високу експлуатацію.

http://tyres.poltava.ua/index.php…

В наявності магазину "Супра ЛТД" є 1 200 позицій шин і 440 дисків. Ще 17 000 позицій шин ми привеземо під замовлення за 3 дні.